0530 894 59 30

İADE ve KARGO KOŞULLARI 


Kargonuzu teslim aldıktan sonra lütfen kargo yetkilisi ile açıp, kontrol ediniz.
Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden ‘hasar tespit tutanağı hazırlamasını talep ediniz. Kargo görevlisinin hazırlayacağı tutanak ile birlikte hasarlı ürünü tarafımıza Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilir, ürününüzün değişimini ya da iadesini isteyebilirsiniz. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz. 

Kargo tutanağı olmayan  hasarlı ürünün iadesi ya da değişimi talep edilemez.

 

Sitemizden veya instagram @pastelyakids hesabımız üzerinden satın almış olduğunuz ürünü , tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde ürünün gidiş ve geliş kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.Bu tutar ürün bedelinden düşülerek iadesi yapılacaktır.

Müşterinin değişim hakkını kullanabilmesi için 

·   Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici ürün iade hakkını kullanamaz.


Detaylı bilgi için : Whatsapp 0530 894 59 30

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.